Sağlık Turizmi Çalışmalarımız

Sağlık Turizmi Çalışmalarımız

Sağlık Turizmi Çalışmalarımız - Madalyon Psikiyatri Merkezi

Madalyon Sağlık Hizmetleri A.Ş. olarak, 2005 yılından beri Ankara’da, 2013 yılından beri de İstanbul’da, “Madalyon Psikiyatri Merkezi” ticari markası adı altında faaliyet gösteren bir sağlık kuruluşuyuz. Uzman kadromuz içinde, başta İngilizce, Farsça, Arapça, Hollanda’ca olmak üzere, kendi uzmanlık konusunda yabancı dilde hizmet veren Psikiyatrist, Psikolog, Çocuk Psikiyatristi ve Test Psikoloğu bulunmaktadır.

Kurulduğumuz günden beri, gerek yurt içinde yerleşik yabancı danışanlara, gerekse yurt dışında yaşayan yerli ve yabancı danışanlarımıza hizmet vermekteyiz. Terapi hizmetlerimizin, merkezimiz uygulamalarından “TELE SEANS Telefon İle Terapi” ve “GÖRÜNTÜLÜ SEANS Skype Whatsapp İle Terapi” yöntemleri ile takip edilebilir olması, özellikle yurt dışında yaşayan danışanlarımız için bir avantaj olarak görülmektedir.

Bu konudaki yeterliliğimiz nedeniyle, ülkemizin sağlık turizmine yönelik programları kapsamında biz de kurum olarak hizmet vermeye talip olduk ve Ekonomi Bakanlığı tarafından müracaatımız uygun görülerek Sağlık Turizmine Hizmet Veren Kuruluşlar arasında yerimizi aldık.

Verdiğimiz hizmetler, Türkiye’nin döviz kazandırıcı hizmet sektörlerinin uluslararası rekabet gücünün geliştirilmesi, hizmet gelirlerinin artırılması, dış pazarlara açılması ve markalaşması amacıyla, Türkiye’de yerleşik şirket ve kuruluşların gerçekleştirdikleri faaliyetler arasında sayıldığından, İMMİB İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri’ne Hizmet İhracatçısı olarak üyeliğimizi gerçekleştirdik.

Madalyon Psikiyatri Merkezleri Ankara ve İstanbul kliniklerinde, TSE Kalite Yönetim Sistemlerini uygulamakta ve hizmette kalite anlayışı ile hizmet kalitemiz her geçen gün evrensel düzeye taşınmaya çalışılmaktadır.

Güncel Psikoloji Yayınlarımız

Yardıma ihtiyacınız var mı? Size ulaşalım.