Kariyer  500

  * Özgeçmiş dosyalarınızı PDF-Word-JPG formatında yükleyiniz.

  İnsan Kaynakları Politikamız

  Genel İlkeler

  Madalyon Psikiyatri Merkezi, kurulduğu ilk günden beri tüm çalışanları ile bir aile olmayı, birlikte çalışıp, birlikte gelişip, birlikte kazanmayı ilke edinmiştir. Hizmet kalitesinin arttırılmasında, yapılan iş ve işlemlerin geliştirilmesinde, kurum içi faaliyetlerin düzenlenmesinde, kısacası kurum ile ilgili alınan kararlarda tüm çalışanlarımızın görüş ve önerilerine değer verilmektedir.

  Kurumumuzun vizyon, misyon ve hedefleri doğrultusunda en doğru insan kaynağına ulaşmak, onları bünyesine katarak karşılıklı güven ve memnuniyet kapsamında uzun yıllar birlikte çalışabilmek için gerekli tüm faaliyetleri gerçekleştirmek, insan kaynakları politikamızın özünü oluşturmaktadır.

  Kurumumuzda ırk, renk, yaş, milliyet, cinsiyet ve inanç farkı gözetmeksizin her türlü iletişim ve etkileşimde maksimum çeşitlilik ilkesi ile hareket edilmektedir.

  Eğitim ve Gelişim

  Hem hizmet kalitemizin sürdürülmesi ve geliştirilmesi, hem de çalışma arkadaşlarımızın mesleki tatminlerinin arttırılması için, ihtiyaç duyulan tüm eğitimler kurum yönetimimiz tarafından desteklenmektedir. Gerek kurumumuz bünyesindeki Madalyon Akademi eğitmenleri, gerekse Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumları ile yaptığımız anlaşmalar ile çalışanlarımızın en doğru, en güncel, en geçerli bilgi ve becerilere ulaşabilmesi için her tür destek sağlanmaktadır.

  İşe Alım

  Uzman ve personel kadromuzda yer almak isteyen her adayın, Türkiye’nin, hatta Dünyanın dört bir yanından bize ulaşan başvuruları memnuniyetle kabul edilmekte ve incelenmektedir. Başvurular arasından Madalyon ailesinin kriterlerine uygun, gerekli eğitim ve uzmanlıklarını tamamlamış, değerlerimize ve çalışma tempomuza uyum sağlayacak adayların belirlenmesi için en uygun yöntemler tercih edilmekte ve geliştirilmektedir.

  Tüm çalışma arkadaşlarımız, belirlenmiş olan iş profiline uygun seçme ve değerlendirme sistemi kapsamında işe alınmaktadır.  Objektif kriterlere göre yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar, kişilik envanterleri ve genel yetenek testleri sistemimizin ana bileşenleridir.

  Her geçen gün büyüyen ve güçlenen ailemize katılmak isteyen adaylarımız, başvurularını bizlere ik@madalyonklinik.com mail adresinden veya www.kariyer.net sitesindeki açık pozisyonlarımıza yönelik ilanlarımız aracılığı ile ulaştırabilirler.

  Bizi Takip Edin

  @madalyonik

  Güncel Psikoloji Yayınlarımız

  Yardıma ihtiyacınız var mı? Size ulaşalım.