Tarihçe

Madalyon-logo

Madalyon Psikiyatri Merkezi, Psikiyatrist Doktor Gülseren BUDAYICIOĞLU tarafından 2005 yılında Ankara’da kurulmuş ve Çankaya İlçesi Cinnah Caddesi üzerinde bir binada faaliyete geçmiştir. Aynı yıl T.C Sağlık Bakanlığınca ruhsatlandırılmıştır.

Psikiyatriye her kesimden insanın kolayca ulaşabilmesini sağlama hedefi ile yola çıkan Dr. Budayıcıoğlu, bu doğrultuda önce Emekli Sandığı daha sonra da Sosyal Sigortalar Kurumu ile Madalyon Psikiyatri Merkezi arasında anlaşmaları hayata geçirmiştir.

Hızla artan danışan sayısıyla beraber 2008 yılında Ankara Kavaklıdere Paris Caddesi üzerindeki 5 katlı binaya taşınmıştır. 2014 yılından itibaren de Ankara Atatürk Bulvarı 229 numarada bulunan 4.500 m2’lik yeni binasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

2013 yılında İstanbul- Levent, 2017 yılında İstanbul- Suadiye şubeleri açılan ve Haziran 2023 itibariyle de Suadiye şubesi Göztepe’de hizmetine devam eden Madalyon Psikiyatri Merkezi 100’ü aşkın uzman kadrosuyla Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı ve Sağlık Bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşu olarak hizmet vermektedir.

Tüm merkezlerinde “Çocuk, Ergen ve Aile Bölümü” ile “Yetişkin Bölümü” bulunmaktadır ve bu merkezlerde psikiyatri ve psikolojinin alanına giren tüm konularda muayene, test, tanı, terapi ve tedavi hizmetleri başarıyla yürütülmektedir.

Güncel Psikoloji Yayınlarımız

Yardıma ihtiyacınız var mı? Size ulaşalım.