Kadro

Psk. Sibel AYYILDIZ

Klinik Psikolog

Üniversite

Ufuk Üniversitesi, Psikoloji

Uzmanlık

Esenyurt Üniversitesi, Klinik Psikoloji

Bölüm

Yetişkin Psikiyatrisi

İlgilendiği Yaş Aralığı

18-65

Şube

Ankara – Merkez Kavaklıdere

Biyografi

Sibel Ayyıldız Lisans eğitimimi 2016 yılında Ufuk Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Lisans stajını Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları hastanesinde yapmıştır. Çocuk ve ergen polikliniği ve kapalı servisleri, yetişkin polikliniği, yetişkin açık karma servisleri, yetişkin erkek servisi, kapalı erkek servisleri, yetişkin kapalı kadın servisleri, toplum ruh sağlığı merkezi, anestezili EKT birimi içerisinde gözlem yapma imkanı bulup stajyer olarak görev almıştır.

Yüksek Lisans eğitimini 2018 yılında Esenyurt Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Aynı dönemde Türkiye Üstün Zekalılar ve Üstün Yetenekliler Eğitim Kültür Sağlık Vakfı’nda Psikolog olarak çalışmıştır. Üstün zekalı çocukların ve ailelerinin danışmanlığı ve yaşadıkları sorunlarla baş etme yolları üzerine çalışmıştır. Burada çeşitli testlerin ve terapilerin eğitimine katılıp bunları uygulama fırsatı bulmuştur. Bolu AİBÜ İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastenesi’nde yüksek lisans stajımı yapmıştır.

Gazi Üniversitesi Hastanesi yetişkin hematoloji yataklı servisinde uzman psikolog olarak görev almıştır. Yatan hemotoloji hastaları ve yakınlarıyla görüşmeler, testler yaparak, hastanın ve yakınlarının psikososyal uyumunu arttırmaya ve hastalıkla baş etme becerisini güçlendirmeye yönelik tedavi süreçlerine katkıda bulunmuştur.

Randevu Talebi Detayları

*Bu form yalnızca bir talep formudur, randevunuzun oluşturulabilmesi için sizinle iletişime geçilecektir

Terapi

Ek bilgi

Siparişiniz

Ürün
Miktar
Toplam
Sepet Ara Toplamı 0.00
Sipariş toplamı 0.00
  • Ödemenizi doğrudan banka hesabımıza yapınız. Lütfen ilgili Sipariş Numarasını ödemenizin açıklama kısmına yazınız. Ödemeniz onaylanmadıkça siparişiniz gönderilmeyecektir.