Kadro

Dr. Şeyda GÖK

Psikiyatrist

Üniversite

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (1983-1989)

Uzmanlık

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (1990-1996)

Bölüm

Yetişkin Psikiyatrisi

İlgilendiği Yaş Aralığı

18-65
65+

Şube

İstanbul – Kadıköy – Göztepe

Biyografi

Dr.Şeyda Gök, 1989 yılında İstanbul Üniversitesi (Çapa) Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra aynı Üniversitenin Psikiyatri Kliniğinde Uzmanlık eğitimini aldı. Uzmanlık eğitimi esnasında, 1991 yılında Fransa-Nice Saint-Roch hastanesinde uyku bozuklukları, EEG ve genel servis ve hasta takibi konularında 6 aylık staj gördükten sonra eğitimine Çapa Tıp Fakültesinde devam etti. Eğitim hayatı boyunca özellikle, travma, cinsel işlev bozuklukları, depresyon, anksiyete, bipolar bozukluk alanlarında 6 yurt dışı, 32 yurt içi yayın yaptı. Hipnoz eğitimi aldı ve farklı hastalıklarda uygulamalarda bulundu.

Mezuniyet sonrası, bir süre serbest hekim olarak çalıştı. Daha sonra 8 yıllık devlet memurluğu ve istifa sonrası İBB Darülaceze kurumunda çalışarak 2020 yılında emekli oldu. 2023 Nisan ayından bu yana Madalyon Psikiyatri Merkezinde çalışmaktadır.

Randevu Talebi Detayları

*Bu form yalnızca bir talep formudur, randevunuzun oluşturulabilmesi için sizinle iletişime geçilecektir

Terapi

Ek bilgi

Siparişiniz

Ürün
Miktar
Toplam
×
Madalyon Klinik Genel Randevu Talebi
0.00
Sepet Ara Toplamı 0.00
Sipariş toplamı 0.00
  • Ödemenizi doğrudan banka hesabımıza yapınız. Lütfen ilgili Sipariş Numarasını ödemenizin açıklama kısmına yazınız. Ödemeniz onaylanmadıkça siparişiniz gönderilmeyecektir.