Kadro

Psk. Gizem HAMURCU

Klinik Psikolog

Üniversite

Çankaya Üniversitesi, Fen Edebiyat fakültesi, Psikoloji Bölümü (Tam Burslu)

Uzmanlık

Beykent Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Klinik Psikoloji Anabilim Dalı, Klinik Psikoloji Uzmanlığı

Bölüm

Yetişkin Psikiyatrisi

İlgilendiği Yaş Aralığı

18-65

Şube

Ankara – Merkez Kavaklıdere

Biyografi

Çankaya Üniversitesi Psikoloji bölümüne tam burslu olarak girmiştir. Lisans dönemi içerisinde Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Psikiyatri servisinde gönüllü olarak staj yapmıştır (2014). Aynı dönemde Ulusal Psikoloji Öğrenci Kongresi kapsamında katıldığı ‘Cinsel İşlev Bozukluğu’ çalışma atölyesinden katılım belgesi almaya hak kazanmıştır. 2015 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Psikiyatri Kliniği’nde poliklinik, yatılı servis ve uyku laboratuvarında zorunlu staj yapmıştır.

Yüksek lisansını Beykent Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Yüksek lisansı sırasında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde kadın, erkek ve AMATEM yatılı servislerinde zorunlu stajını tamamlamıştır. Yüksek lisansını ‘Evlilik Doyumu ile Paternal Bağlanma Arasındaki İlişkinin İncelenmesi’ adlı tezini yayınlayarak tamamlamıştır. Literatürde az rastlanan baba-bebek bağlanması konusuyla ilgili yeni veriler ortaya koymuştur.

Çalışma hayatına 2016 yılında İstanbul’da özel bir danışmanlık merkezinde terapi süreçlerini yürüterek başlamıştır. 2018 yılında özel bir engelli bakım merkezinde ruhsal ve zihinsel engelli raporu olan yatan hastalarla psikososyal alanda çalışmalar yürütmüş ve hasta yakınlarına destekte bulunmuştur. Ankara’ya döndükten sonra özel bir psikiyatri hastanesinde göreve başlamış, psikopatoloji tanısı almış yatan hastalarla psikoterapi süreçlerini yürütmüştür. Meslek hayatına 2019 yılından bu yana Madalyon Psikiyatri Merkezi’nde Klinik Psikolog olarak devam etmektedir.

Sertifikalar ve Çalışma Alanları

  • Dinamik Psikoterapide Kuram, Klinik, Teknik Eğitimi, Hakan Kızıltan
  • İFTİ Psikoterapi ‘Aile ve Çift Terapisi Eğitimi’ (700 saat), Doç.Dr. Murat Dokur
  • İFTİ Psikoterapi VII. Eğitim Etkinliği – Doç.Dr. Murat Dokur, Aile ve Çift Terapisi Atölye Çalışması
  • İFTİ Psikoterapi VIII. Eğitim Etkinliği – Prof.Dr. Matteo Selvini, Stratejik Aile Terapisi Atölye Çalışması
  • Bilişsel Davranışçı Terapiler Eğitimi (Avrupa Davranış ve Kognitif Terapiler Birliği Standartlarına Uygun), Prof. Mehmet Zihni Sungur
  • Moxo d-CPT ADHD Testi Uygulaması
  • İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ‘Bilişsel Değerlendirme Sistemi (CAS)’ Uygulaması, Tamer Ergin
  • İstanbul Medeniyet Üniversitesi ‘Pedagojik Formasyon’

Randevu Talebi Detayları

*Bu form yalnızca bir talep formudur, randevunuzun oluşturulabilmesi için sizinle iletişime geçilecektir

Terapi

Ek bilgi

Siparişiniz

Ürün
Miktar
Toplam
Sepet Ara Toplamı 0.00
Sipariş toplamı 0.00
  • Ödemenizi doğrudan banka hesabımıza yapınız. Lütfen ilgili Sipariş Numarasını ödemenizin açıklama kısmına yazınız. Ödemeniz onaylanmadıkça siparişiniz gönderilmeyecektir.