Sağlık Turizmi Çalışmalarımız

Madalyon Sağlık Hizmetleri A.Ş. olarak, 2005 yılından beri Ankara’da, 2013 yılından beri de İstanbul’da, “Madalyon Psikiyatri Merkezi” ticari markası adı altında faaliyet gösteren bir sağlık kuruluşuyuz. Uzman kadromuz içinde, başta İngilizce, Farsça, Arapça, Hollanda’ca olmak üzere, kendi uzmanlık konusunda yabancı dilde hizmet veren Psikiyatrist, Psikolog, Çocuk Psikiyatristi ve Test Psikoloğu bulunmaktadır.

Kurulduğumuz günden beri, gerek yurt içinde yerleşik yabancı danışanlara, gerekse yurt dışında yaşayan yerli ve yabancı danışanlarımıza hizmet vermekteyiz. Terapi hizmetlerimizin, merkezimiz uygulamalarından “TELE SEANS Telefon İle Terapi” ve “GÖRÜNTÜLÜ SEANS Skype Whatsapp İle Terapi” yöntemleri ile takip edilebilir olması, özellikle yurt dışında yaşayan danışanlarımız için bir avantaj olarak görülmektedir.

Bu konudaki yeterliliğimiz nedeniyle, ülkemizin sağlık turizmine yönelik programları kapsamında biz de kurum olarak hizmet vermeye talip olduk ve Ekonomi Bakanlığı tarafından müracaatımız uygun görülerek Sağlık Turizmine Hizmet Veren Kuruluşlar arasında yerimizi aldık.

Verdiğimiz hizmetler, Türkiye’nin döviz kazandırıcı hizmet sektörlerinin uluslararası rekabet gücünün geliştirilmesi, hizmet gelirlerinin artırılması, dış pazarlara açılması ve markalaşması amacıyla, Türkiye’de yerleşik şirket ve kuruluşların gerçekleştirdikleri faaliyetler arasında sayıldığından, İMMİB İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri’ne Hizmet İhracatçısı olarak üyeliğimizi gerçekleştirdik.

Madalyon Psikiyatri Merkezleri Ankara ve İstanbul kliniklerinde, TSE Kalite Yönetim Sistemlerini uygulamakta ve hizmette kalite anlayışı ile hizmet kalitemiz her geçen gün evrensel düzeye taşınmaya çalışılmaktadır.

ÇOCUK CİNSEL İSTİSMARI NEDİR? ÇOCUKLARI KORUYABİLMEK İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?

Çocuk Cinsel İstismarı Nedir? Çocukları Koruyabilmek İçin Neler Yapabiliriz?

Çocukları derinden sarsan, kısa ve uzun vadedeki etkilerinin çok önemli sayıldığı, saptanması diğer istismar türlerine …

Psikoterapi Nedir? - Madalyon Psikiyatri Merkezi

Psikoterapi Nedir?

Psikoterapi nedir? dendiğinde birçok kişinin aklında bir divana uzanıp, çocukluğunuzu anlattığınız ya da terapistin …

Stres İçin Öneriler - Madalyon Psikiyatri Merkezi

Stres İçin Öneriler

Stres yaşamın bir gerçeğidir ve stressiz bir hayat mümkün değildir. Stresin nedenleri kadar her birimizin stresli …